648

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 648

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 648
м. Суми

Про внесення змін до пунктів 1 та 2 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.05 р. № 528 «Про комплексну схему місць розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності»

З метою послідовною реалізації генерального плану м. Суми шляхом розроблення місцевих містобудівних програм, однією з яких визначена комплексна схема місць розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності ( міні-магазинів, кіосків) по м.Суми, враховуючи те, що перший етап комплексної схеми з планом детального розміщення таких об’єктів, визначений пунктом 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.05 р. № 528 «Про комплексну схему місць розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності» відноситься до території історичного центру міста, яка має статус заповідної зони і використання якої регламентується Законом України «Про охорону культурної спадщини» і потребує більш детального вивчення на предмет регулювання забудови в охоронних зонах пам’яток архітектури, а виконання п.2 вищевказаного рішення пов’язане з пунктом 1, керуючись підпунктом 8 пункту “а” частини 1 статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.09.05 р. №528 «Про комплексну схему місць розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.» в частині продовження терміну його виконання до 01.01.06 р. 
  2. Внести зміни до пункту 2 вищевказаного рішення в частині продовження терміну його виконання до 01.01.06 р. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав