647

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 647

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 647
м. Суми

Про погодження порядку громадського обговорення містобудівної документації та громадських слухань з питань містобудування у м. Суми

З метою урахування законних інтересів територіальної громади м. Суми потреби в територіях, необхідних для розташування і утримання об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури, забезпечення фізичним та юридичним особам рівних можливостей набуття у власність або у користування земельних ділянок, поліпшення умов інвестиційної діяльності та залучення інвестицій в розбудову міста, а також безпечного функціонування об’єктів нерухомого майна у м. Суми, керуючись статтями 8 та 18 Закону України “Про планування і забудову територій” та частиною 2 статті 8 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити порядок громадського обговорення містобудівної документації та громадських слухань з питань містобудування у м. Суми (додається). 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) унести питання про затвердження порядку громадського обговорення містобудівної документації та громадських слухань з питань містобудування у м. Суми на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав