631

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 631

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" листопада 2005 р № 631
м. Суми

Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2006 році

Відповідно до статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” та керуючись підпунктом 12 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради.

В И Р І Ш И В :

  1. Забронювати 200 робочих місць на підприємствах, в установах м. Суми для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, відповідно до завдання (додається). 
  2. Центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. 
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 04.11.2004р.за №750 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2005році”визнати таким, що втратить чинність з 01.01.2006 року. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко
Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав