576

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 576

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" жовтня 2005 р № 576
м. Суми

Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”

Враховуючи зауваження та рекомендації суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють у сфері зовнішньої реклами на території м. Суми, з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність з постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, на підставі пункту 13 частини (а) статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статті 16 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу””, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести у додаток 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”, доповнення та зміни, що додаються (додаток 1). 
  2. Затвердити типовий договір на право користування місцем розміщення рекламного засобу (додаток 2). 
  3. У місячний термін з дати затвердження цього рішення управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради привести чинні нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав