570

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 570

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" жовтня 2005 р № 570
м. Суми

Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та

З метою удосконалення системи управління житловим господарством, підвищення ефективності і надійності його функціонування та забезпечення надання населенню міста якісних житлово-комунальних послуг, на підставі рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 933-МР “Про Положення про комунальне замовлення ”, відповідпо до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись підпунктом 1 пункту “а” статті 30 , частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визначити балансоутримувачами та виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності, підприємства, які на конкурсній основі отримали право на виконання цих послуг в межах території обслуговування згідно з додатком 1. 
 2. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.) передати балансоутримувачам будинки, вказані у пункті 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства. 
 3. Затвердити Типовий договір про надання комунального замовлення з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що укладається з підприємствами різних форм власності, які на конкурсній основі отримали право на виконання цих послуг згідно з додатком 2. 
 4. Затвердити Типовий договір на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що укладається виконавцями цих послуг із споживачами згідно з додатком 3. 
 5. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам міста, об’єднанням співвласників у багатоквартирних будинках укласти договори на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на виконання цих послуг. 
 6. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.):
  6.1. Укласти до 15.11.2005 року типові договори про надання комунального замовлення з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на надання таких послуг, терміном на 1 рік.
  6.2. Якість виконання комунального замовлення визначати у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.10.2004р. № 681 “Про визначення загального показника якості послуг (робіт) по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій”.
  6.3. Здійснювати контроль за станом погашення заборгованості населення за житлові послуги підприємствами, які здійснюють або здійснювали утримання житлових будинків і прибудинкових територій, та напрямки використання цих коштів з отриманням від підприємств актів виконаних робіт та необхідної звітності.
  6.4. Надати пропозиції управлінню комунального майна та приватизації щодо передачі підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на утримання житлового фонду і прибудинкових територій, в оренду нежитлових приміщеннь та основних засобів для здійснення функцій з утримання житлового фонду. 
 7. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:
  7.1. Дозволити до прийняття виконавчим комітетом нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій використовувати тарифи , встановлені рішенням виконкому міської ради від 19.11.2002 року №717 “Про тарифи на квартирну плату для підприємств, які після проведення конкурсів отримали право на обслуговування житлового фонду” для розрахунків з квартиронаймачами та власниками квартир.
  7.2. Укласти до 01.12.2005р. типові договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
  7.3. Зарахування грошових коштів з 01.10.05р., які надходять від споживачів за послуги з утримання житлового фонду та прибудинкових територій, здійснювати на свої поточні розрахункові рахунки.
  7.4. З 01.10.05р. надати право на отримання дебіторської заборгованості населення по оплаті за утримання житлових будинків і прибудинкових територій, що склалася за період з 01.10.2003року по 01.04.2004року перед комунальними підприємствами “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району”. Отримані кошти вважати погашенням кредиторської заборгованності комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” перед підприємствами. Щомісячно надавати звіти в управління житлово-комунального господарства про використання даних коштів. 
 8. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату квартирної плати, плати (для приватизованих квартир) за утримання будинків та прибудинкових територій, підприємствам, які визначені виконавцями послуг, на підставі наданих ними розрахунків. 
 9. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.04.2004 року № 207 “Про визначення замовника і виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Суми” вважати таким, що втратило чинність. 
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав