551

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 551

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" жовтня 2005 р № 551
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.09.2003 р. № 599 “Про програму розвитку футболу в місті на 2003 – 2008 роки”

На виконання рішення Сумської обласної ради від 21.05.03 “Про програму розвитку футболу в Сумській області на 2003 – 2008 роки” виконавчим комітетом Сумської міської ради було прийнято відповідне рішення від 09.09.03 № 599. З 9 пунктів програми частково не виконано 1, не повністю побудовані місця для глядачів на футбольному полі фізкультурно-спортивної споруди управління освіти. Відділом фізичної культури та спорту разом з відповідними відділами Сумської міської ради, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами міста проведено відповідну роботу по виконанню програми. У місті працює міська федерація футболу з юридичним статусом. До її складу входять федерація міні-футболу, футзалу, ветеранів, дитячо-юнацька футбольна ліга.

Футболом займається більш ніж 1100 чоловік, з яких 750 дітей та підлітків. Навчально-виховний процес здійснюють 32 тренери з футболу у п’яти дитячо-юнацьких спортивних школах. Для проведення змагань з футболу в місті існують: 4 стадіони з футбольними полями, 13 футбольних полів, 67 спортивних залів (площею не менше 162 кв. м), 1 універсальний легкоатлетичний манеж Української академії банківської справи, 2 спортивних майданчика зі штучним покриттям. В травні 2005 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка проведено семінар суддів по підвищенню кваліфікації фахівців футболу, в якому прийняло участь 42 чоловіки. В обласних змаганнях з футболу по першій групі приймають участь дві міські команди “Фрунзенець” та “Сумський національний аграрний університет”, по другій групі дві команди: “Автолюкс” та “Спартак-Побутсервіс”.

У сезоні 2005 року чемпіонату України з футболу міська жіноча команда „Спартак” посіла четверте місце. У 2005 році було проведено першість міста серед загальноосвітніх шкіл на призи клубу “Шкіряний м’яч” та вуличний футбол серед команд клубів за місцем проживання, в яких прийняло участь 67 команд. Відділом фізичної культури та спорту спільно з міською федерацією футболу проводяться: чемпіонат міста з футболу весна – осінь, в яких прийняло участь 8 команд та першість з футболу дитячо-юнацької ліги по двох вікових групах: 1989 – 1990 років народження (7 команд) та 1991 – 1992 років народження (6 команд). Вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву “Зміна” приймають участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу за чотирма віковими категоріями. Для забезпечення їх участі у цих змаганнях необхідна допомога у сумі 30 тисяч гривень. На базі загальноосвітніх шкіл № 3 та № 27 створено спеціалізовані класи з футболу. Додатковий третій урок фізичної культури введено у 37 школах міста. За 9 місяців 2005 року відділом фізичної культури та спорту Сумської міської ради на проведення змагань та якісну підготовку провідних спортсменів міста, до участі у всеукраїнських змаганнях з футболу використано 40 тисяч гривень. В місті побудовано 2 спортивні майданчика зі штучним покриттям для ігри в міні-футбол до кінця року заплановано будівництво ще 5 таких майданчики. Заслухавши інформацію про хід виконання програми на 2003-2008 роки, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію про хід виконання програми розвитку футболу в місті прийняти до відома. 
  2. Відділу фізичної культури та спорту:
    2.1. Продовжити проведення чемпіонатів, першостей з футболу серед різних верств населення.
    2.2. Здійснювати допомогу провідним командам міста по їх підготовці та участі у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з футболу. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав