550

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 550

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" жовтня 2005 р № 550
м. Суми

Про хід виконання розпорядження міського голови від 11.05.05 № 299-р “Про міські заходи щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.04.05 № 200 “Про стан дотримання Закону України “Про оплату праці” в частині виплати зарплати на підприємствах, в організаціях та установах області”

Заслухавши інформацію заступника начальника управління економіки міської ради Неревяткіної О.М. про стан погашення заборгованості із заробітної плати підприємствами, організаціями та установами міста, керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію заступника начальника управління економіки міської ради Неревяткіної О.М. щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати прийняти до відома (додається). 
 2. Керівникам управлінь: капітального будівництва (Луговий С.С.), житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), торгівлі та побуту (Даценко Г.В.), з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.), економіки (Неревяткіна О.М.), архітектури та містобудування (Биков В.Б.), відділів: взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.), транспорту (Галінський А.Є.):
  2.1. Продовжити роботу та взяти під особистий контроль питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах галузі.
  2.2. Співпрацювати з управлінням праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) стосовно вивчення ситуації на підприємствах-боржниках міста та контролю виконання графіків погашення заборгованості із заробітної плати. 
 3. Запровадити взаємодію між управліннями, відділами міської ради та галузевими профспілками з метою впливу останніх в межах своїх повноважень на погашення заборгованості із заробітної плати. 
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) продовжувати здійснювати поточний моніторинг стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках міста. 
 5. Звернутись до прокуратури міста Суми щодо прокурорського реагування по факту порушення Закону України “Про оплату праці” керівниками підприємств, які мають заборгованість із заробітної плати більше одномісячного фонду. 
 6. Рішення виконавчого комітету від 26.07.05 № 379 “Про хід виконання розпорядження міського голови від 11.05.05 № 299-р “Про міські заходи щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.04.05 № 200 “Про стан дотримання Закону України “Про оплату праці” в частині виплати зарплати на підприємствах, в організаціях та установах області” вважати таким, що втратило чинність. 
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав