549

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 549

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" жовтня 2005 р № 549
м. Суми

Про здійсненням управлінням у справах захисту прав споживачів делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Заслухавши інформацію заступника начальника управління у справах захисту прав споживачів Савченко І.І. про хід виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” за 7 місяців 2005 року (додається), керуючись ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Роботу управління у справах захисту прав споживачів з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” визнати задовільною. 
 2. Управлінню у справах захисту прав споживачів (Горяєв І.Г.) в межах наданих повноважень:
  2.1. Забезпечити контроль за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.
  2.2. Постійно висвітлювати у засобах масової інформації стан дотримання законодавства у справах захисту прав споживачів.
  2.3. Забезпечити своєчасний розгляд звернень і скарг споживачів з питань порушення вимог законодавства про захист прав споживачів.
  2.4. Здійснювати безпосередню співпрацю з працівниками ДП „Стандартметрологія” та Сумським обласним управлінням у справах захисту прав споживачів, для більш ефективного та якісного контролю за дотриманням правил торгівлі суб’єктами господарської діяльності. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 5-12-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав