520

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 520

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 520
м. Суми

Про порядок надання дозволів на реконструкцію фасадів в житлових будинках, які не мають літніх приміщень на першому поверсі

З метою покращення умов проживання та експлуатації житлових будинків, які не мають літніх приміщень (балконів, лоджій) на першому поверсі, керуючись ст.13 розд.2 Закону України «Про основи містобудування», підпунктом 9 пункту А частини 1 статі 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для впорядкування та контролю за виконанням робіт по реконструкції фасадів перших поверхів житлових будинків з прибудовами літніх приміщень, недопущень самовільного будівництва, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Порядок надання дозволів на реконструкцію фасадів перших поверхів житлових будинків з прибудовою літніх приміщень (балконів, лоджій) та контролю за їх виконанням затвердити (додаток 1). 
  2. Затвердити склад комісії по наданню дозволів на реконструкцію фасадів будинків (додаток 2). 
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) провести перевірку споруджених прибудов літніх приміщень, виявити побудовані самовільно з порушенням Державних будівельних норм, надати пропозиції по вжиттю заходів щодо усунення. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-11-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав