540

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 540

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 540
м. Суми

Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення

Розглянувши звернення ДКП “Міськводоканал” про перегляд розміру тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, виконавчі органи Сумської міської ради разом з ДКП “Міськводоканал” визначилися стосовно економічної обґрунтованості витрат на їх виробництво. До впровадження на підприємстві заходів з енергозбереження у достатньому обсязі, досягнута згода щодо подальшої індексації діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення з урахуванням зростання витрат на енергетичні та матеріальні ресурси, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, змін вартості послуг сторонніх підприємств тощо. На підставі статей 30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити тарифи у розмірах згідно з додатком. 
  2. ДКП “Міськводоканал” (Кондров П. С.) щоквартально у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним, надавати до управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції та обсяги наданих послуг у розрізі груп споживачів. 
  3. ДКП “Міськводоканал” (Кондров П. С.) у термін до 01.11.2005р. розробити стратегічний план розвитку підприємства, передбачивши заходи з енергозбереження та забезпечення роботи виробничого обладнання у режимі ефективного використання енергоресурсів, визначити можливі джерела фінансування видатків на реалізацію цього плану. 
  4. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) при складанні бюджетного запиту на 2006 рік обрахувати розмір дотації для збереження існуючого рівня тарифів для населення на послуги з водопостачання та водовідведення. 
  5. Дане рішення набирає чинності з 1 вересня 2005 року. 
  6. Рішення виконавчого комітету від 24.11.2004р. №812 “Про тарифи на водопостачання та водовідведення по ДКП “Міськводоканал” вважати таким , що втратило чинність. 
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В. О. та Шамрая В. М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав