527

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 527

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 527
м. Суми

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

На підставі клопотань про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, рішенням Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 року “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми” та статтею 16 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу”, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Дозволити розміщення об’єктів зовнішньої реклами згідно з додатком. 
  2. Замовникам у місячний термін після прийняття цього рішення укласти договори з робочим органом в галузі реклами (госпрозрахункове проектно – виробниче архітектурно – планувальне бюро при управлінні архітектури та містобудування) на розміщення зовнішньої реклами. 
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради провести громадське обговорення щодо доцільності подальшого розміщення на території м.Суми рекламних засобів типу “біг-борд” та “лайт-бокс” у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 123 від 10.03.2005р. “Про Концепцію розміщення зовнішньої реклами на території м.Суми”. За результатами обговорення надати виконавчому комітету Сумської міської ради пропозиції щодо подальшого розміщення вказаних рекламних засобів на території м.Суми. 
  4. Замовникам початок робіт зареєструвати в робочому органі. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав