523

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 523

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 523
м. Суми

Про надання дозволу на переобладнання нежитлових приміщень у категорію житлових

Розглянувши матеріали по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових ( протокол № 3 / 09 від 19.09.05 р. додається), керуючись підпунктом 5 пункту “б” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл власникам нежитлових приміщень на їх переобладнання у категорію житлових згідно з додатком. 
  2. Власникам нежитлових приміщень після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку здійснити роботи по переобладнанню приміщення протягом шести місяців за власний рахунок у відповідності з проектною документацією. У разі невиконання робіт у зазначений термін дане рішення втрачає чинність. 
  3. Державній технічній комісії по введенню в експлуатацію закінчених будівництвом об”єктів прийняти в експлуатацію переобладнані приміщення з наступним затвердженням їх на засіданні виконавчого комітету міської ради. 
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав