504

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 504

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 504
м. Суми

Про плату за використання конструктивних елементів житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі

Розглянувши звернення комунального підприємства “Сумикомунінвест” щодо перегляду розміру плати за використання конструктивних елементів житлових будинків під інформаційні та телевізійні кабельні мережі і з метою впорядкування взаємовідносин з власниками цих мереж, керуючись ст. 28,29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити плату за використання конструктивних елементів житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі у розмірі 0,3 грн за 1 погонний метр прокладеної мережі. Дозволити КП “Сумикомунінвест” використовувати до 50% коштів, що надходитимуть від власників кабельних мереж, на поточну діяльність підприємства. Не менше 50% вказаних коштів щомісячно перераховувати до загального фонду міського бюджету (“інші надходження”, код 24060300). 
  2. Затвердити примірний договір користування конструктивними елементами житлових будинків під кабельні інформаційні та телевізійні мережі(додається). 
  3. КП “Сумикомунінвест”, у відповідності до статутної діяльності, укладати (переукласти діючі) договори з власниками кабельних мереж, згідно з чинними нормативними та розпорядчими актами. Про проведену роботу інформувати у жовтні 2005 року. 
  4. Рішення виконавчого комітету від 18.04.2000р. № 179 “Про ефективне використання майна міської ради в розвитку кабельного телебачення” та від 04.05.2000р. №203 “Про тарифи на оренду комунального майна для прокладки мереж кабельного телебачення” вважати такими, що втратили чинність. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав