503

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 503

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 503
м. Суми

Про затвердження вартості послуг по оформленню документів на право власності на квартиру, будинок(приватизація)

Відповідно до “Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно”, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 р. №7/5, зі змінами та доповненнями, а також інших змін у законодавчих актах України, керуючись ст..28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктами 3,8 ст..8 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити граничну вартість послуг по оформленню документів на передачу у власність громадянам квартир, будинків, що здійснюється відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” у розмірі 16 грн. Перелік послуг, що надаються при оформленні документів на передачу у власність громадянам квартир, будинків, додається. Норма цього пункту також застосовується організаціями та установами міста, які у встановленому законодавством порядку отримали право на надання даних послуг. 
  2. Послуги КП “Сумське міське БТІ” з технічної інвентаризації та реєстрації прав власності на нерухоме майно оплачуються замовником додатково за тарифами, затвердженими відповідним органом обласної державної адміністрації. 
  3. Рішення від 21.05.1996р.№ 247 “Про затвердження вартості послуг по оформленню документів на право власності на квартиру (будинок)” вважати таким , що втратило чинність. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав