499

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 499

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2005 р № 499
м. Суми

Про хід виконання рішення виконкому від 12.04.05 № 150 “Про заходи по підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років”

На виконання рішення виконавчого комітету керівники управлінь і відділів міської ради, Ковпаківської та Зарічної районних в місті Суми адміністрацій, підриємств і організацій різних форм власності провели певну організаційну роботу по забезпеченню підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років. Однак, у цій роботі станом на 25 вересня 2005 року, залишається багато недоліків. Так, із 8 лікувальних закладів підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період і прийнято по акту готовності 7 лікарень. П’ята міська клінічна лікарня не прийнята по акту готовності, так як повільними темпами ведуться роботи по промивці теплових мереж. Викликає стурбованість невиконання п.13 “Гідравлічні випробування та промивання внутрішніх систем опалення “по загально-освітній школі № 16. Із 1745 житлових будинків, в тому числі 1530, які знаходяться на балансі міської ради, прийнято по акту готовності 1116 житлових будинків. Для забезпечення житлових будинків по вулиці Гамалія опаленням та гарячою водою незадовільними темпами йде будівництво котельні та тепломереж. Розроблена проектно-кошторисна документація, але роботи розпочаті тільки 22 вересня 2005 року. Зарічною та Ковпаківською районними в місті Суми адміністраціями ведеться недостатній контроль за підготовкою відомчого житла до осінньо-зимового періоду. Не вирішується комплекс житлово-комунальних питань по гуртожитку по вул.Шишкарівській,11. По актах готовності прийнято лише 45 відомчих житлових будинків із 115. Заслухавши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства Кулішенка В.П., керуючись підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Роботу по підготовці галузей міського господарства, підприємств і організацій різних форм власності до роботи в осінньо-зимовий період вважати недостатньою. 
  2. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) до 15 жовтня 2005 року забезпечити виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років підприємств житлово-комунальної галузі. 
  3. Начальникам Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій (Грамотін В.І., Джура О.М.) провести відповідну організаційну роботу і взяти під особистий контроль питання підготовки до роботи в зимовий період відомчого житла, забезпечення дровами та вугіллям малозабезпечених сімей. 
  4. Управлінню капітального будівництва ( Луговий С.С.)до 15.10.05 завершити будівництво котельні та теплових мереж для забезпечення теплом та гарячою водою житлових будинків по вулиці Гамалія. 
  5. Фінансовому управлінню ( Липова С.А.) забезпечити в повному обсязі фінансування заходів, передбачених рішенням виконавчого комітету від 12.04.05 № 150 та міським бюджетом на 2005 рік. 
  6. Рекомендувати ТОВ “Сумитеплоенерго” ( Смертяк С.Ю.) забезпечити виконання заходів щодо ремонту енергетичного обладнання в повному обсязі за власні кошти і кошти інвесторів. 
  7. Управлінням охорони здоров’я ( Братушка О.В.), освіти ( Кошовий М.В.) до 15 жовтня 2005 року закінчити підготовку міської лікарні №5 та загально-освітної школи №16 до роботи в осінньо-зимовий період. 
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 11-10-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав