419

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 419

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" липня 2005 р № 419
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12 квітня 2005 року № 160 “Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”

З метою встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни відповідно до Закону України „ Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту”, статті 6 Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, статті 14 Закону України „Про поховання та похоронну справу”, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12 квітня 2005 року № 160 “Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”, а саме:
  1.1. Доповнити Порядок проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій пунктом 5 такого змісту: “5. Надання ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг здійснюється ритуальною службою або за договором про надання ритуальних послуг суб’єктами господарювання інших форм власності.”
  1.2. Пункти 6,7,8,9,10,11 вважати пунктами 7,8,9,10,11,12.
  1.3. Пункт 11 після слів ”Відшкодування витрат” доповнити словами “на проведення безоплатного поховання”.
  1.4. Доповнити Порядок пунктами 13, 14 та 15: „13. Виконавцю волевиявлення або особі, що зобов’язалася поховати померлого учасника бойових дій і здійснили поховання за рахунок власних коштів через підприємства, які уклали з ритуальною службою угоди про надання ритуальних послуг, управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради проводить виплату грошової компенсації. 14. Виплата грошової компенсації здійснюється на підставі таких документів:
  • заяви виконавця волевиявлення або особи, що зобов’язалася поховати померлого;
  • довідки з останнього місця проживання померлого;
  • копії свідоцтва про смерть;
  • копії посвідчення про право на пільги;
  • довідки військкомату про підтвердження статусу учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні;
  • договору-замовлення на організацію та проведення поховання, укладеного виконавцем волевиявлення або особою, що зобов’язалася поховати померлого, з ритуальною службою та документів, що свідчать про оплату ритуальних послуг.
  15. Грошова компенсація виплачується в розмірі фактичної вартості ритуальних послуг, що не перевищують затверджений виконавчим комітетом Сумської міської ради розмір середньої вартості на відповідні послуги, за рахунок коштів обласного бюджету.”
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради відповідно до внесених змін та доповнень до Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій провести виплату грошової компенсації виконавцю волевиявлення або особі, що зобов’язалася поховати померлого учасника бойових дій і здійснили поховання з 01 травня 2005 року до 01 вересня 2005 року за рахунок власних коштів, незалежно від того, яким підприємством надані ритуальні послуги. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 9-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав