415

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 415

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" липня 2005 р № 415
м. Суми

Про проведення капітального ремонту будинків, що належать членам сімей загиблих (померлих) ветеранів Великої Вітчизняної війни

Відповідно до статті 50 Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 1994 року № 94 “Про порядок надання пільг, передбачених Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, керуючись підпунктом 2 пункту “а” частини першої статті 34, пунктом 2 статті 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити кошторисні розрахунки і вартість капітального ремонту будинків, що належать членам сімей загиблих (померлих) ветеранів Великої Вітчизняної війни:
    1.1. Москаленко Любові Олександрівні, дружині померлого інваліда війни І групи, яка мешкає в місті Суми по вулиці Шкільна, буд. 8, посвідчення серія С номер 052746, у сумі 4271 грн. 00 коп. (Чотири тисячі двісті сімдесят одна гривня 00 копійок) (додаток 1).
    1.2. Засімовичу Михайлу Васильовичу, члену сім’ї загиблого ветерана війни, який мешкає в місті Суми, по провулку Карбишева, 7/1, посвідчення серія Г номер 555283, у сумі 2411 грн. 00 коп. (додаток 2). 
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) укласти трьохсторонній договір з управлінням капітального будівництва Сумської міської ради на проведення технічного нагляду за виконанням робіт по капітальному ремонту та підрядником на виконання робіт по капітальному ремонту будинків, що належать членам сімей загиблих (померлих) ветеранів Великої Вітчизняної війни. 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при надходженні субвенції з державного бюджету виділити кошти в сумі 6801 грн. 63 коп., в т.ч. за виконання робіт по капітальному ремонту будинків, що належать членам сімей загиблих (померлих) ветеранів Великої Вітчизняної війни - 6682 грн. 00 коп., на проведення технічного нагляду – 119 грн. 63 коп. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 9-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав