385

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 385

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" липня 2005 р № 385
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24.05.05 № 278 «Про Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом у міському транспорті депутатів Сумської міської ради, підприємствам, організаціям та приватним перевізникам»

Зважаючи на численні скарги, що надходять від перевізників міста Суми, з метою належної організації перевезення депутатів Сумської міської ради у міському транспорті, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 24.05.05 № 278, а саме:
    1.1. Пункт 3 викласти у наступній редакції: «3. Господарському відділу міської ради (Кисіль В.Ю.) виготовити проїзні документи у кількості, достатній для забезпечення потреб депутатів міської ради».
    1.2. Пункт 4 викласти у наступній редакції: «4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.): 4.1. Забезпечувати депутатів міської ради проїзними квитками у кількості, необхідній для здійснення ними депутатських повноважень 4.2. Відшкодування перевізникам здійснювати відповідно до наданих проїзних документів».
    1.3. Доповнити пункт 3 додатку абзацом такого змісту: «Квитки дійсні при пред’явленні посвідчення депутата міської ради». 
  2. Відділу транспорту (Галінський А.Є.) довести зміст даного рішення до перевізників міста та забезпечити неухильне дотримання його норм. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 9-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав