379

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 379

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" липня 2005 р № 379
м. Суми

Про хід виконання розпорядження міського голови від 11.05.05 № 299-р “Про міські заходи щодо виконання розпорядження голови ОДА від 27.04.05 № 200 “Про стан дотримання Закону України “Про оплату праці” в частині виплати зарплати на підприємствах, в організаціях та установах області”

Заслухавши інформацію начальника управління економіки міської ради Вітовського І.В. (додається) про стан погашення заборгованості із заробітної плати підприємствами, організаціями та установами міста, керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника управління економіки міської ради Вітовського І.В. щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати прийняти до відома. 
 2. Управлінням капітального будівництва (Луговий С.С.), житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), торгівлі та побуту (Даценко Г.В.), розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.), економіки (Вітовський І.В.), відділам взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.), транспорту (Галінський А.Є.):
  2.1. Посилити роботу з керівниками підприємств в частині погашення заборгованості із заробітної плати та контроль за її погашенням на підприємствах закріпленої галузі, особливу увагу приділити підприємствам, де заборгованість більше 50,0 тис. грн. понад три місяці або має тенденцію до росту. Забезпечити проведення щотижневого моніторингу за виконанням підприємствами графіків погашення заборгованості.
  2.2. Щочетверга інформувати заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - голову міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Гордієнка В.О. про стан погашення заборгованості на підприємствах закріпленої галузі.
  2.3. Щомісячно, до 10 числа інформувати управління праці та соціального захисту населення щодо виконання графіків погашення заборгованості із заробітної плати, за результатами вивчення ситуації на підприємствах-боржниках міста.
  2.4. Забезпечити контроль за стовідсотковою виплатою поточної заробітної плати працівникам підприємств, організацій, установ закріпленої галузі.
  2.5. Запровадити взаємодію з Територіальною державною інспекцією праці в Сумській області, виконавчою службою та арбітражними керуючими з метою проведення перевірок стану дотримання трудового законодавства на підприємствах-боржниках, які відмовляються співпрацювати в питаннях погашення заборгованості із заробітної плати. 
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) продовжувати здійснювати постійний моніторинг стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках міста. 
 4. Міській комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати звернутись до прокуратури міста з пропозицією дати правову оцінку діяльності керівників підприємств стосовно безпідставної невиплати заробітної плати. 
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 9-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав