365

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 365

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" червня 2005 р № 365
м. Суми

Про спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності в місті Суми

З метою подальшого розвитку і підтримки підприємництва, впорядкування видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності і відповідно до Закону України „Про державну підтримку малого підприємництва”, керуючись статтями 27, 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити Меморандум про співпрацю по створенню та організації діяльності Єдиного дозвільного офісу в місті Суми (Додаток 1). 
  2. Створити Єдиний дозвільний офіс у місті Суми. 
  3. Затвердити Положення про Єдиний дозвільний офіс у місті Суми (Додаток 2) 
  4. Затвердити Тимчасовий порядок впровадження спрощених процедур надання документів дозвільного характеру в форматі Єдиного дозвільного офісу в місті Суми (Додаток 3). Зміни до Тимчасового порядку вносяться рішенням виконавчого комітету. 
  5. Управлінню з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.) забезпечити організацію роботи Єдиного дозвільного офісу і контроль за його діяльністю. 
  6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) та відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) Сумської міської ради забезпечити виділення коштів на створення Єдиного дозвільного офісу в межах бюджетних призначень, передбачених в міському бюджеті на 2005 рік. 
  7. Установити, що отримання документів дозвільного характеру в сфері господарської діяльності може здійснюватися за власним бажанням у загальному порядку без звернення до Єдиного дозвільного офісу. 
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 9-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав