362

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 362

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" червня 2005 р № 362
м. Суми

Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність з цією постановою, на підставі пункту 13 частини (а) статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статті 16 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу””, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми (додаток 1). 
  2. Затвердити плату за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території м. Суми (додаток 2). 
  3. Визнати такими, що втратили чинність:
    • рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.06.2004 р. № 417 “ Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми, договору на право користування місцем розміщення об’єкту зовнішньої реклами, про затвердження тарифу плати за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території м. Суми.”;
  4. Встановити, що дозволи на розміщення зовнішньої реклами, надані до набрання чинності цим рішенням, є дійсними до закінчення строку їх дії. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав