357

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 357

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2005 р № 357
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади м.Суми двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою м.Суми, пр-т Курський, 6 площею 528,5 кв.м

На виконання рішення Сумської міської ради від 13 січня 2005 року №1027- МР “Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою м.Суми, пр-т Курський,6 площею 528,5 кв.м” та ухвали Зарічного районного суду м.Суми від 11 листопада 2004 року, керуючись статтею 127 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52, підпунктом 1 пункту “а” та підпунктом 10 пункту “б“ статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою м.Суми, пр-т Курський,6 площею 528,5 кв.м” (додається). 
  2. Надати будівлі, зазначеній у пункту 1 цього рішення, статус житлового будинку та зареєструвати вказаний житловий будинок як гуртожиток. 
  3. Присвоїти нову поштову адресу будівлі, зазначеній у пункту 1 цього рішення (літера А-ІІ згідно з інвентарною справою), - вулиця Курська, будинок № 6/1. 
  4. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.) зарахувати житловий будинок до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми в існуючому технічному стані та визначити подальше його використання. 
  5. Управлінням комунального майна та приватизації (Щербак В.І.), житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.) провести інвентаризацію гуртожитку та реєстрації громадян у ньому у термін до 01.08.2005 року. 
  6. Комунальному підприємству “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” (Лютий В.О.) взяти гуртожиток на баланс в існуючому технічному стані та організувати приймання всіх необхідних документів по будинку і передати його товариству з обмеженою відповідальністю “Житловик ”(Неженець Л.І.) для забезпечення його подальшого обслуговування і експлуатації. 
  7. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”(Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на вказаний гуртожиток за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, видати свідотцтво про право власності та витяги з державного реєстру про його реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав