341

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 341

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2005 р № 341
м. Суми

Про затвердження переліку об’єктів житлового та громадського призначення, які підлягають першочерговому пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями та обладнанню необхідними допоміжними засобами

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4.06.03 № 863 “Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення”, відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.12.03 №568, рішення Сумської міської ради від 25.05.05 №1230-МР, рішення комісії по координації робіт, пов’язаних з обладнанням пандусами об’єктів соціального-побутового призначення та спеціалізованими переїздами вулиць міста та керуючись пунктом 1 статті 52 Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити перелік об’єктів громадського призначення, які підлягають першочерговому пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями і обладнанню необхідними допоміжними засобами згідно з додатком. 
  2. Зобов’язати керівників відповідних підприємств та установ обладнати об’єкти необхідними допоміжними засобами протягом 2005 року. 
  3. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Биков В.Б.):
    3.1. Інформувати про виконання даного рішення в грудні 2005 року.
    3.2. Визначити технічну можливість обладнання необхідними допоміжними засобами інших об’єктів житлового та громадського призначення та в І кварталі 2006 року надати їх перелік на затвердження виконавчого комітету. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав