317

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 317

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2005 р № 317
м. Суми

Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми

Керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити перелік аптек, які з 01.05.05 будуть проводити відпуск лікарських засобів за рецептами пільговим категоріям населення, прикріплених до лікувально – профілактичних закладів в межах адміністративних районів міста, згідно з додатками 1,2,3. 
 2. Управлінню охорони здоров`я міської ради (Братушка О.В.). спільно з обласним фармацевтичним управлінням (Бондар А.А.), за погодженням, забезпечити: 2.1. Укладання до 01.05.05 угод між лікувальними та аптечними установами щодо медикаментозного забезпечення лікарськими засобами населення за пільговими рецептами. 2.2. Неухильне виконання нормативних актів та інструкцій з питань забезпечення лікарськими засобами населення за пільговими рецептами. 
 3. Рекомендувати завідуючим аптеками:
  3.1. Додержуватися вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 №1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за пільговими категоріями захворювань".
  3.2. Забезпечити регулярне подання аптечною мережею реєстрів по відпущених лікарських засобах за пільговими рецептами до управління охорони здоров`я Сумської міської ради, комунальних установ Сумських міських клінічних лікарень №1, №4, №5; комунальної установи Сумської міської дитячої клінічної лікарні та комунальної установи Сумської міської поліклініки №3 щомісячно до 20 числа з метою своєчасної їх оплати. 
 4. Головним лікарям лікувально – профілактичних закладів міста та завідуючим аптеками виписку та відпуск лікарських засобів проводити на пільгових умовах у відповідності до Переліку лікарських засобів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.10.99 №251 «Про зміни до Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.96 №1071». 
 5. Відділу інформаційно – аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.О.) інформувати населення міста через засоби масової інформації про порядок відпуску лікарських засобів за пільговими рецептами в аптеках міста. 
 6. Рішення міської ради від 19 червня 2002р. №33-МР «Про зміни та доповнення до рішення міської ради від 20 березня 2002 року «Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми» та рішення міської ради від 20 березня 2002 року «Про організацію відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення м. Суми» вважати такими, що втратили чинність. 
 7. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С., контроль – на постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї та соціального захисту населення і праці міської ради (Горох В.В.). 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав