312

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 312

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2005 р № 312
м. Суми

Про стан обслуговування житлового фонду державним комунальним підприємством “Міськводоканал”

Заслухавши інформацію заступника начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Романюка П.Г. з цього питання, з метою утримання в належному технічному стані житлових будинків і прибудинкової території, на виконання статті 39 Статуту територіальної громади міста Суми, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію заступника начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Романюка П.Г. про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 05.10.04 № 684 “Про затвердження результатів проведеного конкурсу по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності” прийняти до відома (додається) та визнати роботу ДКП «Міськводоканал» по обслуговуванню житлового фонду задовільною. 
  2. Комунальним підприємствам “Дирекції єдиного замовника Зарічного району” (Слизький С.В.), “ Дирекції єдиного замовника Ковпаківського району” (Лютий В.О.) посилити контроль за якісним виконанням місцевого замовлення по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій підприємствами, що обслуговують житловий фонд. 
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 05.10.04 № 684 “Про затвердження результатів проведеного конкурсу по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності” зняти з контролю. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 7-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав