280

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 280

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" травня 2005 р № 280
м. Суми

Про передачу на обслуговування паркової зони міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба

У зв'язку з підготовкою до святкування 350-річчя м. Суми, з метою подальшого покращення естетичного вигляду та утриманням зелених насаджень, більш ефективного використання паркової зони міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба, керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Передати державному комунальному підприємству зеленого будівництва паркову зону міського парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба на обслуговування для подальшого утримання зелених насаджень. 
  2. Для подальшого ефективного використання паркової зони державному комунальному підприємству зеленого будівництва (Прокопенко С.М.) організувати роботи по впорядкуванню відповідної території та її обслуговування. 
  3. Управлінню житлово - комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.):
    3.1. Визначити обсяги робіт по утриманню зелених насаджень на 2005 рік по міському парку культури і відпочинку ім. І.М. Кожедуба ;
    3.2. Укласти відповідний договір з ДКП зеленого будівництва на 2005 рік. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-09-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав