440

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 440

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" серпня 2006 р № 440
м. Суми

Про зміну напрямку руху та збільшення кількості автобусів загального користування на маршрутах міста

Враховуючи багаточисельні звернення мешканців міста, з метою надання більш повних та якісних послуг населенню міста Суми у сфері пасажирських перевезень, керуючись Законом України “Про автомобільний транспорт” та ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. До проведення конкурсу змінити напрямок руху автобусів загального користування працюючих в режимі маршрутних таксі:
    • маршрут № 18 “Шпиталь – Баранівка” на “вул.Роменська – Баранівка” (через -з.вокзал, пр-т Шевченко, вул. Горького, вул. Курська, вул. Ковпака, Білопільських шлях, вул. Роменська і в зворотному напрямку), та збільшити кількість автобусів на 7 одиниць;
    • маршруту 28 “вул. Роменська – 12-й м. район” на “вул. Роменська – 12-й м. район – ТОВ “Артторг” (через вул. Кіровоградську і в зворотному напрямку).
  2. Призначити терміном з 14.09.06р по 14.12.06р перевізником на маршруті № 18 “вул. Роменська – Баранівка” ПВКФ “Лев” та укласти тимчасовий договір. 
  3. Виконуючому обов’язки начальника відділу транспорту Фролкову А.В. за результатами функціонування маршруту № 18 “вул.Роменська – Баранівка” надати пропозиції виконавчому комітету щодо доцільності проведення конкурсу по даному маршруту. 
  4. Директору ПВКФ “Лев” Виноградову Є.Ф. в термін до 14.09.06р розробити та затвердити у відділі транспорту Сумської міської ради паспорт маршруту. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Фінашка.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав