233

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 233

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" квітня 2005 р № 233
м. Суми

Про здійснення попередньої оплати на виконання робіт по благоустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс"

У зв’язку зі скрутним фінансовим становищем товариства з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс", значною заборгованістю по заробітній платі, загрозою зриву регулярного санітарного очищення міста, керуючись частиною першою статті 52, підпунктом 4 пункту "а" статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Доручити управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.):
    1.1. Укласти додаткову угоду до договору, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс" від 04.01.05 р. № 3 "На виконання робіт з приводу надання послуг з утримання урн і вибір сміття, вивіз рідких нечистот, транквілізації (вилучення), підбір бродячих тварин, вивіз твердих побутових відходів (Набережна р. Стрілки, зона відпочинку озеро Чеха)", передбачивши попередню оплату на виконання робіт по благоустрою міста в сумі 150,0 тис. гривень;
    1.2. Здійснити в квітні місяці 2005 року попередню оплату товариству з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс" на виконання робіт по благоустрою міста в сумі 150,0 тис. гривень;
    1.3. На підставі актів виконаних робіт товариством з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс" щомісячно зменшувати дебіторську заборгованість до повного її погашення. 
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) внести зміни до помісячного розпису міського бюджету, передбачивши здійснення вищезазначених видатків у сумі 150,0 тис.грн. на квітень місяць 2005 року. 
  3. Відділенню Державного казначейства України в м. Суми (Лушпа С.І.) здійснити перерахування коштів на підставі додаткової угоди до договору, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс" від 04.01.05 р. № 3 "На виконання робіт з приводу надання послуг з утримання урн і вибір сміття, вивіз рідких нечистот, транквілізації (вилучення), підбір бродячих тварин, вивіз твердих побутових відходів (Набережна р. Стрілки, зона відпочинку озеро Чеха)”. 
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю "Сумикомунтранс" (Чертков В.М.) відпрацювати наданий аванс до 1 жовтня 2005 року. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 16-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав