170

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 170

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" квітня 2005 р № 170
м. Суми

Про тарифи на послуги ТОВ “Сумикомунтранс”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Сумикомунтранс” про погодження тарифів на послуги, які надаються підприємством, виконавчі органи Сумської міської ради разом з ТОВ ”Сумикомунтранс” визначилися стосовно економічної обґрунтованості витрат на їх виробництво. На підставі статей 30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” та керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на послуги, які надаються ТОВ “Сумикомунтранс” згідно з додатком. 
  2. ТОВ “Сумикомунтранс” (Чертков В.М.) щоквартально у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним, надавати в управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції та обсяги наданих послуг у розрізі груп споживачів. 
  3. Пункт 2 рішення виконавчого комітету від 20.06.2000р. № 309 “Про виконання повноважень щодо регулювання тарифів по квартирній платі в м. Суми” та рішення виконавчого комітету від 27.02.2003р. № 96 “Про тарифи на послуги ТОВ “Сумикомунтранс” вважати такими, що втратили чинність. 
  4. У зв’язку з тим, що послуги з поводження з безпритульними та загиблими тваринами, а також вибирання сміття з урн не підлягають державному регулюванню цін, вартість названих послуг визначати за окремими калькуляціями, узгодженими/погодженими з замовником цих послуг. 
  5. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 16-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав