160

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 160

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" квітня 2005 р № 160
м. Суми

Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій” та пункту 1.2 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 17 лютого 2005 року № 68 „Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”, з метою встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни відповідно до Закону України „ Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту”, статті 6 Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, статті 14 Закону України „Про поховання та похоронну справу”, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити Порядок проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій (додаток 1). 
 2. Затвердити розрахунки витрат на поховання осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій (додатки 2, 3). 
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради проводити виплату грошової компенсації виконавцю волевиявлення або особі, що зобов’язалася поховати померлого учасника бойових дій, і здійснили поховання по 30 квітня 2005 року за рахунок власних коштів, незалежно від того, яким підприємством надані ритуальні послуги. Виплату грошової компенсації здійснювати на підставі таких документів:
  • заяви члена сім’ї померлого чи особи, що здійснила поховання;
  • довідки з останнього місця проживання померлого;
  • свідоцтва про смерть;
  • копії посвідчення про право на пільги;
  • довідки військкомату про підтвердження статусу учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні;
  • документів, що свідчать про оплату ритуальних послуг.
  Грошова компенсація виплачується в розмірі фактичної вартості ритуальних послуг, що не перевищує суму виплат на поховання померлих учасників бойових дій, затверджену рішенням виконавчого комітету міської ради від 13 січня 2004 року № 33 „Про порядок виплати грошової компенсації сім’ям (особам), які здійснили поховання померлих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні”. 
 4. З 01 травня 2005 року організація та проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій здійснюються комунальним підприємством “Спеціалізований комбінат”, що визнано Ритуальною службою в місті Суми. 
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 12-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав