158

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 158

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" квітня 2005 р № 158
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання про встановлення щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, мешканцям міста Суми

На виконання пункту 6 Програми соціального захисту ветеранів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2005 року № 42 ”Про затвердження Програми соціального захисту ветеранів”, з метою здійснення виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, керуючись підпунктом 1пункту “а” частини першої статті 34, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести на розгляд міської ради питання щодо затвердження Положення про порядок встановлення щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 і більше років, мешканцям міста Суми та пропозиції щодо встановлення їм з 01 травня 2005 року щомісячної стипендії, згідно з додатком. 
  2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 12-05-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав