3

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 3

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" січня 2005 р № 3
м. Суми

Про проведення приписки до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату громадян 1988 року народження

Відповідно до Закону України “Про загальний військовий обов'язок і військову службу”, з метою забезпечення проведення приписки в січні – березні 2005 року юнаків 1988 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, керуючись пунктом 1 статті 36 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Для забезпечення проведення приписки громадян до призовної дільниці створити комісію з питань приписки. Персональний склад комісії затвердити (додаток 1). 
 2. Роботу комісії на призовній дільниці організувати в період з 17 січня по 21 березня 2005 року згідно з графіком роботи. Графік та порядок денний роботи комісії з питань приписки до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату затвердити (додатки 2, 3). 
 3. Графік проведення приписки юнаків 1988 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату затвердити (додаток 4). 
 4. Керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів на період, необхідний для проходження приписки, звільнити допризовників від навчання (праці), відкликати з відряджень і забезпечити своєчасне їх прибуття на призовну дільницю. 
 5. Керівникам навчальних закладів:
  5.1 Підготувати необхідні документи для оформлення особових справ допризовників.
  5.2 Призначити наказом відповідального працівника за підготовку цих документів та представлення юнаків на комісію з питань приписки.
  5.3 Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки з відповідальним працівником та медичною сестрою згідно з графіком (додаток 4). 
 6. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, підприємств, установ, які здійснюють експлуатацію будинків, незалежно від їх підпорядкування та форм власності, виконавчому комітету Піщанської сільської ради, домовласникам згідно зі статтею 38 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” своєчасно подавати необхідні дані і відомості про допризовників до міськвійськкомату, а також надавати допомогу в проведенні оповіщення про виклик для проходження комісії з питань приписки. 
 7. Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності з пунктом 1.4 статті 43 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу”:
  7.1 Виділити технічних працівників з каліграфічним почерком для роботи у міськвійськкоматі з 3 січня по 30 березня 2005 року без їх заміни (додаток 5).
  7.2 Виділяти повністю готовий до роботи автотранспорт для забезпечення призовної дільниці (додаток 6). 
 8. Начальнику управління охорони здоров’я міськоі ради Сміянову В.А.:
  8.1 Виділити лікарів та середніх медичних працівників для роботи на призовній дільниці у складі комісії з питань приписки згідно з додатком №1, яких з 17 січня по 21 березня 2005 року направити у розпорядження Сумського міського військового комісара.
  8.2 Доукомплектувати призовну дільницю міськвійськкомату необхідними медикаментами, інструментарієм та медичним майном.
  8.3 Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста про проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами для всіх допризовників без обмежень.
  8.4 Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням допризовників.
  8.5 Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я допризовників у всіх стаціонарах і поліклініках міста, для чого виділити:
  1-а міська лікарня
  • пульмонологічне відділення - 10 ліжок
  • урологічне відділення - 10 ліжок
  • кардіологічне відділення - 10 ліжок
  • ортопедичне відділення - 10 ліжок
  • терапевтичне відділення - 10 ліжок
  4-а міська лікарня
  • неврологічне відділення - 20 ліжок
  • терапевтичне відділення - 20 ліжок
  • ендокринологічне відділення - 10 ліжок
  5-а міська лікарня
  • отоларингологічне відділення - 10 ліжок
  • хірургічне відділення - 10 ліжок
  • гастроентерологічне відділення - 10 ліжок
  • офтальмологічне відділення - 10 ліжок
  • терапевтичне відділення - 10 ліжок
  8.6 Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти згідно з наказом Міністра Оборони України № 2 від 1994 року за направленням комісії з питань приписки (старшого лікаря комісії). Контроль за оформленням актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів.
  8.7 Головним лікарям лікувально-профілактичних закладів міста забезпечити наявність у медичних картах амбулаторних хворих даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень. 
 9. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Прихожаю П.І:
  9.1 Проводити спільно з міськвійськкоматом розшук та доставку для проходження приписки громадян, які ухиляються від приписки. Виділяти для проведення цієї роботи співробітника міліції та автомобіль.
  9.2 Виділяти наряд міліції для підтримання порядку на призовній дільниці в період проведення приписки з 17 січня по 21 березня 2005 року. 
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на військового комісара Сумського ОМВК Вензика Я.П. 11. Про виконання цього рішення інформувати міського голову до 15 квітня 2005 року. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 31-01-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав