750

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 750

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2004 р № 750
м. Суми

Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2005 році

Відповідно до статті 5 Закону України “Про зайнятість населення” та керуючись підпунктом 12 пункту “б” частини першої статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Забронювати 200 робочих місць на підприємствах, в установах м. Суми для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, відповідно до завдання (додається). 
  2. Центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. 
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 04.11.2003р. за № 680 “Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2004 році” визнати таким, що втратить чинність з 01.01.2005 року. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П.

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 15-11-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав