691

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 691

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2004 р № 691
м. Суми

Про знесення незаконно установлених кіосків

Управлінням архітектури та містобудування проводиться перевірка законності установлення кіосків по м. Суми. Виявлено, що кіоск “Овочі” по вул. Роменській, 80, невідомо кому належить, на неодноразові звернення через реалізаторів кіоску надати документацію відповіді немає. Місце розташування кіоску “Тютюн” по вул. Роменській, 81 ( власник Боков С.С.) не відповідає проектному. Земельна ділянка під розміщення кіоску “Чебуреки” по вул. Роменській, 83 ( власник Руденко О.В.) не виділялась. Місце установки та конструкція кіоску “Ремонт взуття” по вул. Роменській, 93 ( власник Росальський В.В.) не відповідає проектному. Кіоск “Кондитерські вироби” по вул. 20 років Перемоги, 13 (власник Хоменко Н.С.) не має дозвільної та проектної документації на розміщення, що є порушенням Закону України про містобудування. На підставі вищевикладеного та згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.11.2001 р. № 642 “ Про порядок знесення та демонтажу самовільно побудованих будинків, споруд, малих архітектурних форм тощо”, відповідно до частини 3 статті 105 Цивільного Кодексу України та підпункту 3 пункту “а” статті 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зобов’язати підприємців Росальського В.В., Бокова С.С. установити кіоски згідно з генеральним планом. 
  2. Зобов’язати підприємців Руденко О.В. та Хоменко М.С. знести кіоски за власні кошти у місячний термін з моменту прийняття даного рішення. 
  3. Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Трошечко В.В.) організувати робіту по знесенню кіоску “Овочі” по вул. Роменській, 80 у десятиденний термін після прийняття рішення. 3. Громадський порядок під час проведення робіт забезпечити міському відділу УМВС України у Сумській області (Прихожай П.І.). 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лугового С.С. та Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 25-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав