679

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 681

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2004 р № 679
м. Суми

Про Порядок визначення загального показника якості робіт (послуг) по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій

На виконання статті 39 Статуту територіальної громади міста Суми, рішень Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 847-МР “Про Правила надання мешканцям міста Суми якісних послуг з утримання житлових будинків і прибудинкових територій”, виконавчого комітету міської ради від 06.04.04 р. № 207 “Про визначення замовника і виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Суми”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Порядок визначення загального показника якості послуг (робіт) по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити Акт визначення загального показника якості послуг (робіт) по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій згідно з додатком 2. 
  3. Затвердити Механізм використання коштів, утриманних із місцевого замовлення при незадовільному виконанні послуг (робіт) по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій згідно з додатком 3. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 25-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав