593

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 593

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2004 р № 593
м. Суми

Про усунення недоліків та порушень з питань, пов’язаних із забезпеченням ефективності використання земельних ресурсів

Заслухавши інформацію начальника контрольно-ревізійного відділу в місті Суми і Сумському районі Сумської області Паньшина О.І. про результати перевірок з питань ефективності використання земельних ділянок, що належать до комунальної власності міста (додається), з метою недопущення в подальшому неефективного користування землею, на виконання статей 15, 25 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про оренду землі”, пункту 2 статті 125 Земельного кодексу України, керуючись частиною 1 статті 52 та частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Взяти до відома інформацію начальника контрольно-ревізійного відділу в місті Суми і Сумському районі Сумської області Паньшина О.І. щодо неефективного користування землею. Вказати начальнику Сумського управління земельних ресурсів Суворову Е.В. та начальнику департаменту комунальної власності Сумської міської ради Архангеліді Г.Г. на недостатню роботу по забезпеченню ефективності використання земельних ділянок, особливо щодо своєчасного їх вилучення та надання у користування, дотримання режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення та умов надання. 
 2. Начальнику департаменту комунальної власності Сумської міської ради Архангеліді Г.Г.:
  2.1.Розробити схему проходження документів, пов’язаних з набуттям права власності або користування землею за весь період з дня отримання звернення юридичної або фізичної особи до реєстрації державних актів та договорів, що засвідчують таке право з визначенням на кожному етапі термінів прийняття відповідних рішень та документів.
  2.2.Надати пропозиції по скороченню термінів (в межах, визначених законом) розгляду звернень юридичних та фізичних осіб щодо надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок. Визначити максимально допустимі терміни розробки проектної документації та варіанти, коли обов’язковість розробки проектів законодавчо не визначена.
  2.3.У зв’язку зі змінами чинного законодавства пропонувати фізичним і юридичним особам здійснити перереєстрацію раніше укладених договорів оренди землі. У випадку порушення терміну укладання договорів оренди землі з вини орендаря ініціювати скасування рішення ради, якими ці земельні ділянки надавались.
  2.4.Здійснити заходи по усуненню виявлених під час перевірок порушень щодо сплати суб’єктами підприємницької діяльності орендної плати за землю, з негайним застосуванням по відшкодуванню недоотриманої орендної плати за користування земельною ділянкою колишнього спортивно-оздоровчого табору “Олімпієць” шляхом звернення до суду з позовною заявою до боржника. 
 3. Начальнику контрольно-ревізійного відділу в місті Суми і Сумському районі Сумської області Паньшину О.І. організувати позапланову перевірку з питання дотримання чинного законодавства у ВАТ “Сумський завод сільськогосподарського машинобудування “Сумсільмаш” у зв’язку з переходом нежитлових приміщень, обладнання, м’якого та малоцінного інвентаря спортивно-оздоровчого табору “Олімпієць” з загальнодержавної (комунальної) власності до іншої форми власності. 
 4. Начальнику Сумського міського управління земельних ресурсів Суворову Е.В. активізувати державний контроль за використанням і охороною земель, дотримання земельного законодавства, особливо щодо своєчасного забезпечення вилучення та надання земельних ділянок у власність юридичним та фізичним особам, та режиму використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, у тому числі і шляхом надання пропозицій щодо визнання договорів оренди землі недійсними внаслідок допущених порушень законодавства України. 
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. та Жукова В.П. відповідно до розподілу обов’язків. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 20-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав