591

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 591

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2004 р № 591
м. Суми

Про вдосконалення адміністративної практики на підприємствах, установах щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території міста

Заслухавши інформацію про роботу адміністративної комісії за 8 місяців 2004 року та про вдосконалення адміністративної практики на підприємствах, установах щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території міста, на виконання Кодексу України про адміністративні правопорушення виконком відмічає, що робота адміністративної комісії поліпшилася. Так, за 8 місяців 2004 р. розглянуто 1290 справ, накладено штрафів на суму 63 тисячі гривень ( за той же період 2003 р. розглянуто 738 справ, накладено штрафів на суму 31,1 тис. грн.). До бюджету в цьому році надійшло 70 тисяч гривень, тобто удвічі більше, ніж у минулому році. Разом з тим, адміністративна практика на підприємствах, установах по забезпеченню належного санітарного стану та благоустрою території міста потребує вдосконалення. Не використовують свої права та обов’язки міський і районні відділи УМВС України в Сумській області, якими разом складено лише 571 протокол про адміністративні порушення. Незначна роль при цьому дільничних інспекторів міліції. Недостатньо складаються адмінпротоколи працівниками управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті районів, спеціалістами управління торгівлі та побуту міської ради, працівниками управління житлово-комунального господарства і працівниками громадського формування “Закон і порядок”. Для поліпшення роботи по посиленню контролю за дотриманням правил торгівлі благоустрою та санітарного стану вулиць міста, правил користування жилими приміщеннями тощо необхідно розширити коло осіб, які б мали право на складання протоколів про адміністративні правопорушення. З метою посилення боротьби з адміністративними правопорушеннями органами місцевого самоврядування, міським відділом УМВС України в Сумській області, керуючись статтями 213-218, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення та підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати право складати протоколи про порушення, визначені статтями 150,152 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадовим особам комунальних підприємств „Дирекції єдиного замовника Ковпаківського району” та „Дирекції єдиного замовника Зарічного району” /згідно з додатком /. 
  2. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Прихожаю П.І. взяти під особистий контроль складання протоколів про адміністративні правопорушення, в тому числі дільничими інспекторами. Звітувати на засіданнях адміністративної комісії по результатах проведеного контролю. 
  3. Управлінню житлово-комунального господарства /Трошечко В.В. /надати пропозиції щодо внесення змін у закріплення всієї території міста за підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності, внести зміни до рішення виконавчого комітету № 584 від 17.09.2002р. „Про закріплення територій міста Суми за підприємствами і організаціями для забезпечення утримання їх в належному стані” та № 303 від 15.05.2003р. „Про унесення змін та доповнень до рішень № 584 від 17.09.2002р. „Про закріплення територій міста Суми за підприємствами і організаціями для забезпечення утримання їх в належному стані” до 01.10.2004р. 
  4. Щоквартально на засіданнях адміністративної комісії заслуховувати начальників управлінь територією Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів, начальників комунальних підприємств Дирекції єдиного замовника Зарічного та Ковпаківського районів про практику застосування адміністративного законодавства. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 20-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав