682

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 682

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2004 р № 682
м. Суми

Про затвердження актів приймання-передачі житлових будинків по вул. Черепіна, № 62 Б, вул.Заливна,15 (1 під`їзд)

На виконання рішення Сумської міської ради від 24.09.2003 року № 547-МР “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків по вул Заливній,15 (1 під”їзд) та по вул.Черепіна,62-Б, які перебувають на балансі відкритого акціонерного товариства “Сумивзуття”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акти приймання-передачі житлових будинків по вулиці Черепіна,62-Б та по вул Заливній,15 (1 під”їзд), що належали підприємству-банкруту ВАТ “Сумивзуття” і передати на облік департаменту комунальної власності в існуючому технічному стані (додаються). 
  2. Комунальному підприємству “Дирекція єдиного замовника Зарічного району”( Кулішенко В.П.):
    2.1.Організувати приймання житлових будинків на баланс і всіх необхідних документів по них та передати вищевказані будинки для подальшого обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю “Оселя” (Нечитайло С.М.).
    2.2. Укласти договір з підприємством по обслуговуванню житла відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2004. № 207 “Про визначення замовника і виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Суми”. 
  3. Державному комунальному підприємству “Міськводоканал” /Кононенко В.В./ прийняти безкоштовно на баланс зовнішні мережі водопостачання та водовідведення і всі необхідні документи по них, здійснювати подальшу їх експлуатацію з 1 жовтня 2004 року згідно з додатком. 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) разом з управлінням житлово-комунального господарства (Трошечко В.В.) при формуванні міського бюджету на 2005 рік передбачити кошти на капітальний ремонт житлових будинків, указаних у пункті 1 цього рішення. 
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 25-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав