202

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 202

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2004 р № 202
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.06.2001 № 300 “Про заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 24 січня 2001 року № 42 “Про додаткові заходи щодо забезпечення виконання Національної програми “Діти України” на період до 2005 року”

Розглянувши інформацію “Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 19.06.2001 № 300 “Про заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 24 січня 2001 року № 42 “Про додаткові заходи щодо забезпечення виконання Національної програми “Діти України” на період до 2005 року”, виконавчий комітет міської ради відмічає, що управліннями освіти, охорони здоров’я, відділами у справах сім’ї та молоді, культури, фізичної культури і спорту, з гуманітарних питань, центром соціальних служб для молоді та центром зайнятості населення спільно з іншими зацікавленими організаціями ведеться цілеспрямована робота по виконанню вищезазначеного рішення. Станом на 1 квітня 2004 року організована робота та виконується 61 пункт із 64. Не виконано 3 пункти, а саме: Пункт 1.3. Класні керівники міських шкіл не брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Класний керівник року”, так як його проведення не планувалося Міністерством освіти і науки України; Пункт 7 розділу “Діти інваліди, діти з вадами розвитку” не здійснено медичне забезпечення під час проведення серед шкіл-інтернатів обласних змагань “Старти надії” у зв’язку з тим, що такі змагання не проводилися; Пункт 3.8. Не організовано безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів кисломолочними продуктами, вітамінізованими напоями, хлібобулочними виробами у зв’язку з призупиненням Законом України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” безкоштовного харчування для учнів 1-3 класів загальноосвітніх закладів, крім дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Виходячи з вищезазначеного, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію “Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 19.06.2001 № 300 “Про заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 24 січня 2001 року № 42 “Про додаткові заходи щодо забезпечення виконання Національної програми “Діти України” на період до 2005 року” прийняти до відома (додається). 
  • придбати для жіночих консультацій міста апарат для ультразвукового дослідження вагітних жінок (нового покоління) з метою зменшення народжуваності дітей з уродженою і спадковою патологією та зниження інвалідності у дітей першого року життя від ураження нервової системи;
  • забезпечити досвідченими медичними працівниками заклади літнього оздоровлення дітей влітку 2004 року.
 2. Управлінням та відділам виконавчого комітету активізувати роботу щодо забезпечення виконання Національної програми “Діти України”:
  2.1. управлінню освіти (Гоман І.А.) влітку 2004 року охопити всіма формами відпочинку, оздоровлення та зайнятості 98% дітей від загальної кількості учнів;
  2.2. Управлінню охорони здоров’я (Сміянов В.А.) посилити роботу, спрямовану на покращення стану здоров’я дітей, а саме:
  2.3. Відділу у справах сім’ї та молоді (Клівенков О.Є.) активніше впроваджувати альтернативні інтернатним форми влаштування дітей-сиріт у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. 
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 19-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав