417

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 417

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" червня 2004 р № 417
м. Суми

Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність з цією постановою, на підставі пункту 20 частини 3 сатті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статті 16 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу””, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Правила розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми (додаток 1). 
  2. Затвердити тарифи плати за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території м. Суми (додаток 2). 
  3. Затвердити положення про порядок демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами (додаток 3). 
  4. Визнати такими, що втратили чинність:
    • рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.08.2002 р. № 482 “ Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми, договору на право користування місцем розміщення об’єкту зовнішньої реклами, про затвердження тарифу плати за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території м. Суми, про порядок демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами”;
    • рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.2002 р. № 796 “ Про внесення змін в додатки № 2, 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.08.2002 р. № 482 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми, договору на право користування місцем розміщення об’єкту зовнішньої реклами, про затвердження тарифу плати за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території м. Суми, про порядок демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами”
  5. Установити, що дозволи на розміщення зовнішньої реклами, надані до набрання чинності цим рішенням, є дійсними до закінчення строку їх дії. 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лугового С.С. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 28-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав