395

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 395

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" червня 2004 р № 395
м. Суми

Про Порядок висвітлення діяльності органів і посадових осіб Сумської міської ради засобами масової інформації

Відповідно до частини 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення міської ради від 24.12.03 № 656-МР “Про затвердження Статуту територіальної громади міста Суми” з метою доведення до широких верств населення інформації про діяльність державних органів і організацій, органів і посадових осіб міського самоврядування, об’єднань громадян, а також інших відомостей, необхідних для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів засобами масової інформації (статті 53, 54 Статуту територіальної громади міста Суми), виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Порядок висвітлення діяльності органів і посадових осіб Сумської міської ради засобами масової інформації. 
  2.  Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) забезпечити публікацію даного рішення в газеті „Суми і сумчани”
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайловського В.В. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 28-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав