381

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 381

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" червня 2004 р № 381
м. Суми

Про план регуляторної діяльності виконавчих органів Сумської міської ради на ІІ півріччя 2004 року

На виконання статей 7 та 32 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою впорядкування регуляторної діяльності виконавчого комітету міської ради, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити план регуляторної діяльності виконавчого комітету Сумської міської ради на ІІ півріччя 2004 року згідно з додатком. 
  2. Надати право виконавчому комітету міської ради включати до порядку денного засідань виконавчого комітету питання, пов’язані з регуляторною діяльністю, які не увійшли до цього плану. 
  3. Першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючій справами виконавчого комітету, керівникам відділів, управлінь та департаменту комунальної власності забезпечити своєчасне виконання плану у відповідності з вимогами Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та “Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчим комітетом Сумської міської ради”, затвердженого розпорядженням міського голови від 03.03.04 № 160-Р. 
  4. Оприлюднити план регуляторної діяльності виконавчого комітету на ІІ півріччя в мережі Інтернет. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Папуся О.І. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 27-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав