316

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 316

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" травня 2004 р № 316
м. Суми

Про проведення технічного огляду житлового фонду

У зв’язку з припиненням договірних зобов’язань, укладених між комунальними підприємствами “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” та “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” з підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на обслуговування житлового фонду і прибудинкової території, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Доручити комунальним підприємствам “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” (Кулішенко В.П.) та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” (Солодов Ю.М.) :
    1.1. Провести перевірку використання коштів, які надходять на рахунки підприємствам: товариству з обмеженою відповідальністю “Марс”, товариству з обмеженою відповідальністю “Аконіт”, товариству з обмеженою відповідальністю “Сумигаззбут” після розірвання договорів на обслуговування житлового фонду. 1.
  2. Перевірити виконання пункту 2.
    2.1. договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, заключенного між управлінням житлово-комунального господарства Сумської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю “Марс”, товариством з обмеженою відповідальністю “Аконіт”, товариством з обмеженою відповідальністю “Сумигаззбут” стосовно забезпечення виконавцем якісного утримання житлових будинків і прибудинкових територій відповідно до наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству №135 від 31.12.2003р. “Положення про систему технічного обслуговування, ремонту та реконструкції жилих будівель в містах і селищах України” та умов договору. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 22-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав