207

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 207

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2004 р № 207
м. Суми

Про визначення замовника і виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Суми

З метою удосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності і надійності його функціонування та забезпечення надання населенню міста якісних житлово-комунальних послуг, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2002 р. №139 “Про схвалення “Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2002-2005 роки і на період до 2010 року” та рішення Сумської міської ради від 25.06.2003 року №519-МР “Про створення комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” та передачу майна “ВЖРЕУ 1-7”, керуючись підпунктом 2 пункту “а” статті 28 , статтею 40, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визначити комунальне підприємство “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” замовником і комісіонером робіт (послуг) та грошових коштів, які надходять від населення на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, що знаходяться на території Зарічного у місті Суми району і перебувають у комунальній власності згідно з додатком №1. 
 2. Визначити комунальне підприємство “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” замовником і комісіонером робіт (послуг) та грошових коштів, які надходять від населення на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, що знаходяться на території Ковпаківського у місті Суми району і перебувають у комунальній власності згідно з додатком №2. 
 3. Затвердити типовий договір про утримання житлового фонду і прибудинкової території згідно з додатком №3. 
 4. Затвердити договір комісії на забезпечення робіт (послуг) по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій згідно з додатком №4.
 5. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам міста (додаток №5), об’єднанням співвласників у багатоквартирних будинках укласти договори комісії на утримання будинків та прибудинкових територій з комунальними підприємствами “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району”. 
 6. Визначити, що витрати на утримання комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району“ та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району“ є невід’ємною частиною тарифу квартирної плати та плати (для приватних квартир) на утримання будинків і прибудинкових територій і складають 0,97 копійки за один квадратний метр загальної площі житлового фонду. 
 7. Визначити виконавцями робіт (послуг) з утримання житлових будинків і прибудинкових територій підприємства, які на конкурсній основі отримали право на виконання цих робіт на території обслуговування житлового фонду згідно з додатком №6. 
 8. Комунальним підприємствам “Дирекція єдиного замовника Зарічного району“ (Кулішенко В.П.) та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району “ (Скрипка В.В.):
  8.1. Укласти до 1.04.2004 року типові договори “Про утримання житлового фонду і прибудинкових територій” з підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на утримання житлового фонду і прибудинкових територій терміном на 2 роки.
  8.2. Укласти до 01.06.2004 року договори комісії з власниками (наймачами) квартир про забезпечення утримання житлових будинків та прибудинкових територій.
  8.3. Передати до 1.04.2004 року об’єкти житлового фонду та основні засоби, які перебувають у них на балансі, на баланс департаменту комунальної власності міської ради.
  8.4. Надати право здійснювати контроль за станом погашення заборгованості населення за житлові послуги підприємства, які здійснюють або здійснювали утримання житлових будинків і прибудинкових територій, та напрямки використання цих коштів з отриманням від підприємств актів виконаних робіт та необхідної звітності.
  8.5. Надати повноваження на право складання протоколів про адміністративні правопорушення, зазначених у статтях 149-154 Кодексу України про адміністративні правопорушення посадовим особам комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” . 
 9. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на обслуговування житлового фонду і прибудинкової території :
  9.1. Дозволити до погодження виконавчим комітетом тарифів використовувати тарифи , встановлені рішенням виконкому міської ради від 19.11.2002 року №717 “Про тарифи на квартирну плату для підприємств, які після проведення конкурсів отримали право на обслуговування житлового фонду” для розрахунків з квартиронаймачами та власниками квартир.
  9.2. Надати до 1.04.2004 року на погодження в управління економіки міської ради розмір тарифів квартирної плати та плати (для приватних квартир) на утримання житлових будинків і прибудинкових територій та їх фактичну структуру.
  9.3. Укласти до 01.04.2004 року з ВАТ “Сумиобленерго” договори “Про постачання електричної енергії”, “Про відшкодування витрат за утримання внутрішньобудинкових мереж електропостачання і обладнання”, “Про взаємовідносини при постачанні комунальної електроенергії”.
  9.4. Укласти до 1.05.2004 року договори з орендарями та власниками нежитлових приміщень на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків та на утримання прибудинкових територій. 
 10. Управлінням праці і соціального захисту населення Зарічного та Ковпаківського у місті Суми районів відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату квартирної плати, плати (для приватизованих квартир) за утримання будинків та прибудинкової території підприємствам, які визначені виконавцями робіт (послуг) на підставі наданих ними розрахунків.
 11. Зарахування грошових коштів, які надходять від споживачів за утримання житлового фонду та прибудинкових територій здійснюється на поточний рахунок комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” з наступним зарахуванням цих коштів на поточні рахунки підприємств, які на конкурсній основі отримали право на утримання житлового фонду і прибудинкових територій на підставі затверджених актів виконаних робіт з урахуванням якості, своєчасності і обсягу наданих послуг (робіт) в залежності від відсотку збору виконавцем платежів від населення за звітний період (місяць) у такому порядку:
  11.1. Комунальні підприємства “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” у звітному періоді (місяць) 2 рази на тиждень здійснюють авансові перерахування грошових коштів підприємствам Виконавцям робіт у розмірах, які надійшли від населення за місцевим замовленням.
  11.2. Комунальні підприємства “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” у кінці звітного періоду (місяць) на підставі затвердженого акту виконаних робіт за місцевим замовленням виставляють банківській установі платіжне доручення про перерахування залишку грошових коштів на поточний рахунок Виконавців робіт, а підприємства Виконавці робіт одночасно акцептують платіжну вимогу доручення комунальним підприємствам “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” про перерахування на поточний рахунок останніх грошових коштів, які складають плату за договором комісії з населенням. 
 12. Департаменту комунальної власності до 01.05.2004 року передати:
  12.1. Комунальним підприємствам “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” та “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району” у господарське відання нежитлові приміщення та основні засоби для здійснення виробничих функцій.
  12.2. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на утримання житлового фонду і прибудинкових територій, в оренду нежитлові приміщення та основні засоби для здійснення функцій з утримання житлового фонду за пропозицією комунальних підприємств “Дирекція єдиного замовника Зарічного району” і “Дирекція єдиного замовника Ковпаківського району”. 
 13. Рішення виконавчого комітеті Сумської міської ради від 9.09.2003 року №570 “Про визначення виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Суми” та від 07.10.2003 року № 623 “Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.09.2003 року №570 “Про визначення виконавців робіт по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми” вважати таким, що втратили чинність. 
 14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 21-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав