206

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 206

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2004 р № 206
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.08.03 №457 „Про організацію соціально-економічного співробітництва підприємств, організацій, установ міста з навчальними закладами”

З метою покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, які потребують ремонту покрівлі, систем тепло-, водо-, електропостачання, поліпшення стану охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічного стану приміщень, обладнання харчоблоків, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.08.04 №457 „Про організацію соціально-економічного співробітництва підприємств, організацій, установ міста з навчальними закладами” запропоновано укласти договори між закладом освіти та підприємствами, організаціями, установами. З 67 проектів договорів 18 підписано, 32 - в роботі, від укладання договорів відмовились 9 підприємств: ВАТ “СМНВО ім. Фрунзе”, Сумське районне нафтопровідне управління, ТОВ “Суми ТЕКО”, ВАТ “Селмі”, ВАТ “Сумський м’ясокомбінат”, Державна акціонерна компанія “Хліб України”, СОД АППБ “Аваль”, ЗАТ “Суми меблі”, незважаючи на те, що з керівниками цих підприємств проводились наради в управлінні освіти, міському виконавчому комітеті при заступнику міського голови Москаленко Н.П. За період з вересня 2003 року по лютий 2004 року підприємствами надана допомога навчальним закладам на суму 138850 грн. Найбільш активно співробітничають такі організації: ВАТ „Сумихімпром” – загальна допомога на суму 31230 грн., ТОВ „СП Технологія” – на суму 22200 грн., ВАТ „Сумське АТП 15954” на суму – 17100 грн., ВАТ „Сумський хлібокомбінат” на суму 8300 грн. З метою якісної підготовки до навчального року, забезпечення функціонування навчальних закладів, реального співробітництва на рівні „заклад освіти – соціальний партнер”, керуючись пунктом 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Доповнити додаток 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.08.03 № 457 „Про організацію соціально-економічного співробітництва підприємств, організацій, установ міста з навчальними закладами” пунктами 37 - 41 згідно з додатком. 
  2. Управлінню освіти (Гоман І.А.):
    2.1. Продовжити роботу по залученню інвестицій для надання допомоги навчальним закладам;
    2.2. Щомісячно аналізувати обсяги наданої підприємствами, організаціями, установами допомоги. 
  3. Управлінню економіки до 1 червня 2004 року визначити можливі шляхи заохочення підприємств, які активно співпрацюють з закладами освіти. 
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Комар В.Г.) довести інформацію про результати співробітництва підприємств і закладів освіти до відома населення, підприємств та установ через засоби масової інформації. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 20-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав