203

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 203

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" квітня 2004 р № 203
м. Суми

Про організацію відпочинку, оздоровлення і зайнятості дітей та учнівської молоді м. Суми влітку 2004 року

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.03.03 № 121 “Про обласні заходи щодо оздоровлення та відпочинку дітей на 2003 – 2008 роки”, з метою забезпечення організованого відпочинку учнів навчальних закладів міста, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити міський план оздоровлення дітей влітку 2004 року згідно з додатками 1-9. 
 2. Управлінню освіти (Гоман І.А.) забезпечити виконання плану організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей дошкільних, позашкільних закладів, шкіл та дітей пільгових категорій, для чого:
  2.1. Вжити заходів щодо організації змістовної безперебійної роботи пришкільних таборів, забезпечити дотримання в них санітарно-епідеміологічних норм, техніки безпеки та протипожежних правил під час відпочинку, подорожей, екскурсій, перевезення дітей тощо.
  2.2. Здійснити у встановлені терміни прийомку пришкільних та профільних таборів, не допускати відкриття таборів без дозволу міської санітарно-епідеміологічної станції.
  2.3. Організувати оздоровлення в пришкільних, профільних таборах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених, соціально неспроможних, неповних сімей та дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 4).
  2.4. Забезпечити здешевлення вартості путівок у заміські табори для дітей працівників бюджетної сфери міста для покриття господарських витрат.
  2.5. Спільно з міським відділом УМВС України в Сумській області, управлінням охорони здоров’я, міською санітарно-епідеміологічною станцією забезпечити контроль за роботою пришкільних, профільних таборів, таборів праці та відпочинку.
  2.6. Забезпечити збагачення раціону харчування дітей у дошкільних закладах фруктами, соками (додаток 5).
  2.7. Забезпечити організацію взаємообміну груп дітей з Туреччиною для відпочинку і оздоровлення в заміських таборах (додаток 6).
  2.8. Залучити кошти спонсорів для організації оздоровлення дітей у пришкільних, профільних таборах. 
 3.  Відділу з гуманітарних питань (Горбусенко Т.В.) забезпечити санаторно-курортне лікування та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, у санаторіях області, санаторіях та курортах державного значення, в заміських оздоровчих таборах. Пріоритетним вважати забезпечення санаторно-курортним лікуванням хворих дітей, які знаходяться на диспансерному обліку відповідно до положення “Про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2000 року № 800. 
 4. Доручити фінансовому управлінню (Липова С.А.) у разі перевиконання доходної частини бюджету, відповідно до статті 78 Бюджетного Кодексу України, передбачити видатки на оздоровлення дітей влітку 2004 року. 
 5. Відділу у справах сім’ї та молоді (Клівенков О.Є.):
  5.1. Забезпечити оздоровлення студентів-сиріт вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації та учнів-сиріт професійно-технічних навчальних закладів (додаток 7).
  5.2. Залучити студентську молодь до роботи в молодіжних трудових загонах, експедиціях, оздоровчих профільних таборах, навчально-польових, педагогічних, науково-дослідницьких, пошукових практиках.
  5.3. Здійснити до 20 травня паспортизацію заміських дитячих оздоровчих таборів.
  5.4. Забезпечити контроль за роботою заміських оздоровчих таборів протягом літнього періоду.
  5.5. Організувати оздоровлення дітей, які потребують додаткової педагогічної уваги, із соціально неспроможних сімей та обдарованих дітей.
  5.6. Спільно з управлінням освіти і міським центром соціальних служб для молоді організувати роботу по індивідуальному працевлаштуванню учнів на громадських роботах.
  5.7. Провести міський огляд-конкурс серед оздоровчих закладів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2004 року (додаток 9) 
 6. Відділу фізичної культури і спорту (Луговик В.І.) надати допомогу дитячим оздоровчим закладам у підборі кваліфікованих кадрів для організації культурно-масової роботи, проведення фестивалів, спартакіад, роботи гуртків, секцій тощо. 
 7. Управлінню охорони здоров’я (Сміянов В.А.):
  7.1. Забезпечити поглиблений медичний огляд дітей диспансерної групи при направленні їх до оздоровчих закладів з чітким визначенням діагнозу та рекомендацій щодо лікування.
  7.2. Організувати оздоровлення дітей диспансерної групи на базі відділень Сумської міської дитячої клінічної лікарні.
  7.3. Своєчасно забезпечити згідно із заявками оздоровчі заклади медичним персоналом.
  7.4. Забезпечити першочергове санаторно-курортне лікування дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей.
  7.5. Безкоштовно провести медичний огляд медпрацівників та працівників харчоблоків, які будуть працювати в заміських оздоровчих закладах. 
 8. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Хальзєв А.М.) організувати цілодобове чергування працівників міліції для забезпечення правопорядку в місцях відпочинку дітей та перевірку технічного стану автотранспорту для перевезення дітей, встановлення відповідних дорожніх знаків і обстеження засобів руху в місцях розташування оздоровчих закладів відповідно до діючого законодавства. Провести ретельне обстеження дитячих оздоровчих закладів відносно правил протипожежної безпеки. 
 9. Управлінню житлово-комунального господарства (в.о.Стрій А.Г.) вирішити питання безперебійного забезпечення електроенергією та водопостачанням дитячі оздоровчі заклади, тримати на контролі стан доріг. 
 10. Міській санітарно-епідеміологічній станції (Галактіонов О.Є.) організувати в літній період контроль за дотриманням санітарних норм та якістю харчування дітей в оздоровчих закладах усіх типів. 
 11. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації ходу підготовки і проведення літнього оздоровлення, організації дозвілля дітей та молоді, впровадження нових форм та методів роботи в дитячих оздоровчих закладах. 
 12. Затвердити склад міської координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді (додаток 8), розглядати на її засіданнях хід підготовки, проведення та підсумки оздоровчої кампанії влітку 2004 року. 
 13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 20-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав