133

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 133

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" березня 2004 р № 133
м. Суми

Про організацію робіт і проведення місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню м. Суми

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озелененню його території, своєчасної підготовки міста до знаменних дат , керуючись частиною 1 ст.52 Закону України ''Про місцеве самоврядування в Україні'', виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Провести щорічний місячник по благоустрою та озелененню міста з 07 квітня по 07травня 2004 року. 
  2. Затвердити заходи по благоустрою міста на 2004 рік згідно з додатком. 
  3. Керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств комунальної власності, підприємств, організацій та установ міста,СМУ УМВС України в Сумській області організувати виконання заходів по благоустрою, наведенню належного санітарного стану в м. Суми. 
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) постійно висвітлювати через засоби масової інформації хід місячника та заходи по благоустрою міста. 
  5. Контроль за виконанням заходів покласти на управління житлово-комунального господарства (Єрмоленко Г.М..), управління територіями Зарічного (Грамотін В.І.) та Ковпаківського (Трошечко В.В) в м.Суми районів. 
  6. Про виконання даного рішення інформувати виконавчий комітет у травні поточного року. 
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 25-05-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав