67

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 67

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 67
м. Суми

Про внесення доповнень у рішення виконавчого комітету від 19.03.2002 року № 185 "Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради"

Керуючись статтею 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпунктом 4 пункту "б" статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою оперативного вирішення питань адміністративного впливу на роботу по поліпшенню санітарного стану в місті, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Доповнити пункт 1.11 .Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 19.03.02 № 185, підпунктом 6 такого змісту: "На час відсутності голови адміністративної комісії надати заступнику голови комісії право підпису постанов і протоколів з закріпленням гербовою печаткою виконавчого комітету Сумської міської ради". 
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав