62

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 62

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 62
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв та твердого палива в бюджетних установах на 2004 рік

На виконання статті 64 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”, пункту 16 рішення міської ради від 16 грудня 2003 року № 649-МР “Про міський бюджет на 2004 рік”, керуючись підпунктом 1 пункту “а” частини першої статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ :

  1. Установити ліміти споживання теплової енергії, водопостачання та водовідведення, електричної енергії, природного газу та твердого палива у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у міському бюджеті на 2004 рік. 
  2. Управлінню освіти (Гоман І.А.), управлінню охорони здоров’я (Сміянову В.А.), відділу культури (Цибульській Н.О.), виконавчому комітету Сумської міської ради (Ковтун А.Я.), фінансовому управлінню (Липовій С.А.), управлінню житлово-комунального господарства (Єрмоленко Г.С.), департаменту комунальної власності (Архангєліді Г.Г.) управлінню капітального будівництва (Латковському Р.М.), управлінню архітектури та містобудування (Бикову В.Б.), управлінню праці та соціального захисту населення Зарічного в м.Суми району (Масік Т.О.), управлінню праці та соціального захисту населення Ковпаківського в м.Суми району (Юрченко В.А.), управлінню території Ковпаківського в м.Суми району (Трошечко В.В.), управлінню території Зарічного в м.Суми району (Грамотіну В.І.) :
    2.1. Довести ліміти споживання енергоносіїв до відома керівників підвідомчих бюджетних установ.
    2.2. Забезпечити безумовне дотримання затверджених лімітів споживання енергоносіїв.
    2.3. Затвердити наказами по установах на 2004 рік заходи по скороченню енергоспоживання. 
  3. По підсумках роботи за перше півріччя заслухати на апаратних нарадах при міському голові начальників управлінь освіти, охорони здоров’я та відділу культури про хід виконання даного рішення. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В. П.

 

Міський голова В. П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав