61

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 61

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" лютого 2004 р № 61
м. Суми

Про стан використання бюджетних коштів та збереження майна в установах , підпорядкованих управлінню освіти міської ради

Перевірками використання бюджетних коштів та збереження майна в закладах освіти, підпорядкованих управлінню освіти Сумської міської ради (Гоман І.А.), проведеними у 2003 році апаратом контрольно-ревізійного відділу в м.Суми і Сумському районі було встановлено факти, що свідчать про серйозні недоліки в роботі управління. Зокрема, було встановлено:  Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ :

 1. Вказати начальнику управління освіти Гоман І.А. на недоліки, що мають місце в роботі управління в питаннях витрачання бюджетних коштів. 
 2. Начальнику управління освіти Сумської міської ради Гоман І.А.:
  2.1.Надати конкретні пропозиції щодо застосування нового порядку організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів. З метою вдосконалення організації харчування учнів та усунення обставин , що сприяють порушенням законодавства про бюджетну систему України, основним напрямком зміни порядку харчування учнів повинно бути створення при навчальних закладах підприємств харчування , заснованих на комунальній власності.
  2.2.Припинити проведення операцій по оплаті електроенергії за комерційні підприємства, що її споживають.
  2.3.Застосувати для відшкодування з підприємств громадського харчування накопичених в наслідок такої практики боргів відповідні заходи через звернення до суду, з підвищенням в зв’язку з цим вимогливості до відбору учасників тендерних торгів (при їх проведенні) , не допускаючи до участі в торгах підприємства, що проявили свою недобросовісність, ігноруючи попередні договірні зобов’язання, особливо щодо відшкодування управлінню вартості сплачених з бюджетних коштів послуг, що отримувалися такими підприємствами.
  2.4.Ввести у практику, що обов’язковою умовою функціонування комерційних підприємств, розташованих у приміщеннях шкіл міста, повинно бути укладення договорів купівлі-продажу послуг між їх надавачами та прямими споживачами без будь-якого посередництва в розрахунках за послуги з боку міського управління освіти. 
 3. Встановити термін виконання цього рішення до кінця лютого 2004 року. 
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Москаленко Н.П.

 

Міський голова В.П.Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав